0 800 307 555
0 800 307 555

UKRSIBBANK- №1 у рейтингу життєздатності українських банків


UKRSIBBANK- №1 у рейтингу життєздатності українських банків

UKRSIBBANK BNP Paribas Group — №1 у рейтингу життєздатності українських банків за версією незалежного бізнес-порталу Mind.UA. Зазначимо, що банк став лідером з рейтинговою категорією «4,5 зірки» із п’яти можливих.

«На сьогодні, за наявного рівня прозорості банківської системи та фінансової звітності банків, методика Mind для розрахунку факторів максимально адекватно відображає здатність фінансових установ вижити в умовах економічної турбулентності», — йдеться у статті.

Основними показниками рейтингу стали кількісні показники надійності як ліквідність, рентабельність діяльності банку, якість кредитного портфеля, достатність капіталу, системне значення банку.

Зазначимо, що минулого року Національний банк України визначив UKRSIBBANK BNP Paribas Group у списку системно важливих банків відповідно до оновленої методології. Набуття статусу системно важливого накладає на банки додаткове навантаження, вони повинні виконувати окремі підвищені вимоги для забезпечення їх запасу міцності.

Рейтинг життєздатності банків — інформаційний проєкт оцінки надійності найбільших фінансових установ України від бізнес-порталу Mind.UA, який враховує також якісні фактори безперебійності платежів, підтримки акціонерів та ризиків країн їхнього походження. Цього року п’ятірку лідерів рейтингу сформували банки виключно з іноземним капіталом. У проект потрапили ті, ринкова частка яких перевищує 0,2% від усіх платоспроможних банків. За рік кількість учасників лишилася незмінною.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua