0 800 307 555
0 800 307 555

Зміна номерів рахунків бухгалтерського обліку відповідно до постанови НБУ


Зміна номерів рахунків бухгалтерського обліку відповідно до постанови НБУ

UKRSIBBANK BNP Paribas Group виконуючи вимоги Національного банку України, передбачені Постановою від 08 січня 2020 року № 1 (далі — Постанова), змінює номери рахунків бухгалтерського обліку. Зауважуємо, що вимоги щодо нових номерів рахунків набудуть чинності з 01 березня 2020 року. Тому, з 01 березня 2020 року UKRSIBBANK розпочне відкриття нових рахунків відповідно до вимог чинного законодавства України, а чинні номери рахунків буде змінено відповідно до вимог Постанови.

Постанова передбачає зміну:

Просимо звернути увагу на те, що процедура зміни рахунків бухгалтерського обліку запроваджується на підставі вимог Постанови Правління Національного банку України. Зміни плану рахунків бухгалтерського обліку не передбачають зміну умов, обсягу прав і обов’язків Сторін за Договорами/Угодами, на підставі яких встановлені ділові зв’язки. Умови попередньо укладених Договорів/Угод між Вами та Банком залишаються чинними.

У разі виникнення запитань ви можете звернутися за додатковою інформацією до Вашого менеджера або за телефоном інформаційної лінії Банку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укрсиббанк
Опитування
В Контексті Finance.ua