171
Агросектор почне отримувати державну підтримку в квітні - заступник міністра
— Казна та Політика
Аграрний сектор зможе отримати державну підтримку з квітня 2020 року, 80% виплат відбудуться в другому півріччі.
Про це заявив заступник міністра економіки Тарас Висоцький, передає прес-служба відомства.
“Вчора на засіданні уряду було прийнято постанову, якою визначено напрями державної підтримки на 2020 рік. Наступним нашим кроком буде прийняття відповідних порядків використання коштів з чітким алгоритмом. Вони вже зараз проходять внутрішнє погодження на рівні ЦОВВ. Ми очікуємо, що прийняття порядків відбудеться на початку березня, а з квітня стартують прямі виплати”, – зазначив Висоцький.
Він додав, що 80% виплат відбудуться в другому півріччі, через єдиний підхід до подачі документів. Уже зафіксовано дату подачі документів – до 1 жовтня.
“Спільно з аграрним комітетом ми вирішили на початку липня анонсувати план державної підтримки на 2021-2023 роки.
Всі потенційні одержувачі будуть чітко розуміти, на що їм розраховувати в наступному трирічному бюджетному циклі. Крім того, з 2021 ми передбачаємо ввести такі напрямки підтримки як агрострахування та переробку сільськогосподарської продукції”, – підкреслив заступник міністра.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Держбюджет-2026: мінімальну зарплату та прожитковий мінімум збільшено (основні цифри)
Міністр фінансів України оцінив дефіцит фінансування на 2026 рік
Гетманцев пояснив, чому компанії не потрапляють до «Клубу білого бізнесу»
«Найвищий показник у світі». Україна витрачає рекордні 31% ВВП на оборону
Єврокомісія пропонує нову схему використання російських активів на підтримку України
На 2026 рік прогнозується дефіцит бюджету в 10 млрд дол. — думка Гетманцева