Фонд гарантування виставляє на продаж пул іпотечних кредитів ПАТ «КБ «Хрещатик»


Фонд гарантування виставляє на продаж пул іпотечних кредитів ПАТ «КБ «Хрещатик»

Фондом гарантування вкладів фізичних осіб на 10 березня 2020 року заплановано проведення аукціону з продажу пулу активів ПАТ «КБ «Хрещатик». Торги будуть проведені на електронному майданчику ProZorro.ПРОДАЖІ.

Про це повідомляється на сайті Фонду.

До складу пулу увійшли 663 кредити, які забезпечені іпотекою та надавались ПАТ «КБ «Хрещатик» відповідно до Положення про порядок фінансово-кредитної підтримки молодих сімей та одиноких молодих громадян на будівництво (реконструкцію) житла в місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради.

Сумарна балансова вартість кредитів – 65,43 млн грн. В якості забезпечення виконання зобов’язань за цими кредитам в іпотеці ПАТ «КБ «Хрещатик» знаходяться 662 квартири, розташовані в місті Києві, а також 1 договір майнових прав на квартиру. Всі кредити видані в гривні. Середня прострочка – до 3 місяців.

Пул буде виставлений на продаж на відкритих торгах. В аукціоні можуть взяти участь банки України, які мають банківську ліцензію та внесені до Державного реєстру банків.

Початкова ціна лоту – 65 773 943,58 грн.

Аукціон буде проведений за голландською моделлю з поступовим зниженням ціни впродовж дня.

Довідка Finance.ua:

  • Згідно з умовами реалізації пулу підписання договору купівлі-продажу активів (майна) з переможцем торгів можливе після отримання коштів від реалізації активів (майна) за ціною продажу на накопичувальний рахунок ПАТ «КБ «Хрещатик», отримання рішення Київської міської ради щодо визначення банку-переможця уповноваженим банком та договору про співробітництво, укладеного між розпорядником бюджетних коштів та банком-переможцем.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:ФГВФО
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua