СЕТАМ запускає послугу з доставки майна по всій країні


СЕТАМ запускає послугу з доставки майна по всій країні

Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України на своєму електронному майданчику OpenMarket запускає послугу з доставки майна по всій країні.

Подати заявку на доставку можна на майданчику OpenMarket.

«Купити майно на майданчику OpenMarket стало ще простіше. Тепер ви можете забрати придбаний на аукціоні автомобіль у найближчому до вас обласному центрі, а через кілька тижнів зможете замовити доставку й іншого рухомого майна. Комфорт наших покупців є пріоритетом. Є пропозиції чи зауваження до роботи сервісу – пишіть нам на service@setam.net.ua або форум», – повідомив в.о. гендиректора ДП «СЕТАМ» Микола Писанчин.

Щоб замовити доставку, потрібно перемогти в аукціоні, повністю розрахуватися за виграний лот, отримати рахунок на e-mail та оплатити його і забрати майно зі складу ДП «СЕТАМ» у вашому обласному центрі.

OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) – це простий та ефективний засіб реалізації та придбання майна через мережу інтернет з використанням технології Blockchain. Онлайн-аукціон працює на всій території України з 2014 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua