Укргазбанк профінансував закупівлю 19 одиниць комунальної техніки для Запоріжжя


Укргазбанк профінансував закупівлю 19 одиниць комунальної техніки для Запоріжжя

Укргазбанк надав фінансовий лізинг для концерну «Міські Теплові Мережі» міста Запоріжжя на закупівлю 19 одиниць комунальної техніки. Так було придбано 4 легкових автомобілі RENAULT, 4 екскаваторів-навантажувачів різної комплектації, а також 11 ремонтних автомайстерень. Загалом було витрачено на техніку 16,5 млн грн.

Наразі обсяг угод Укргазбанку з комунальним сектором перевищив 1 млрд грн. Таку інформацію оприлюднили у прес-службі банку. Загалом у 2019 році Укргазбанк надав фінансування муніципалітетам на понад 3,7 млрд грн, а це – новий транспорт в українських містах, відремонтовані дороги, утеплені заклади освіти та медичні установи тощо.

«Комунальники потребують підтримки, саме тому ми пропонуємо просту програму фінансового лізингу з максимально зручними та лояльними умовами фінансування, що без зайвого навантаження на бюджет допомагає оновити міський транспорт. Це унікальні умови, які сьогодні не надає жоден український банк, а також дійсно легкий спосіб отримати сучасний якісний транспорт, що модернізує пасажирські перевезення у всіх містах нашої країни», – стверджує заступник Голови Правління Укргазбанку Євген Мецгер.

Укргазбанк плідно співпрацює із муніципалітетами в усіх куточках України. Наприклад, в Енергодарі банк профінансував розвиток інфраструктури міста, де кредитні кошти влада спрямувала на капітальний ремонт дорожнього покриття головних вулиць, аби ті відповідали екологічним стандартам і були зручними та безпечними для пересування усіх без винятку жителів. У Вінниці Укргазбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в тролейбусах, трамваях та автобусах за допомогою сучасного та зручного способу – безконтактних банківських карток. Проте левова частка проектів – це, все ж таки, модернізація транспорту. Так, на умовах лізингу УКРГАЗБАНК профінансував українські комунальні підприємства на придбання нового сучасного міського транспорту та спецтехніки.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua