Через п'ять років - мільйон: Кабмін обіцяє створювати робочі місця


Через п'ять років - мільйон: Кабмін обіцяє створювати робочі місця

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що Кабінет міністрів України має намір в поточному році створити 200 тисяч нових легальних робочих місць.

Про це він повідомив в своєму телеграм-каналі.
 
За його словами, мета уряду – скоротити пошук роботи до двох місяців.

“Мета нашого уряду на 2020 рік – це плюс 200 тис. нових легальних робочих місць і скорочення пошуку роботи в середньому з 3,6 до 2 місяців. За 5 років – 1 млн робочих місць”, – повідомив він.

Довідка Finance.ua

  • Четверту частину від офіційного ВВП України, або 846 млрд гривень, складають тіньові операції. Такі перші результати дослідження стану тіньової економіки в Україні, проведеного компанією Ernst & Young за підтримки Mastercard.
  • Раніше міністр економіки Тимофій Милованов розповів, як збільшити кількість робочих місць і підняти зарплати. Залучення інвестицій в країну дозволить збільшити кількість робочих місць і підняти зарплати українцям. У 2019 р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників у столиці склав 15 776 грн і в порівнянні з 2018 роком збільшився на 16,5%.
  • Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій України в грудні 2019 року склала 12 264 гривні.
  • Мінімальна зарплата в Україні з 1 січня 2020 року становить 4723 грн (близько 170 євро). Це на 550 грн вище, ніж в 2019 році.

Найцікавіші і найважливіші новини, а також поради, які стануть в пригоді для вашого гаманця – завжди в нашому телеграм-каналі Finance_ukr 🤫 Переходьте, підписуйтесь – з нами цікаво і корисно!

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua