В січні СГ "ТАС" виплатила за договорами страхування 64,59 млн грн


В січні СГ "ТАС" виплатила за договорами страхування 64,59 млн грн

Страхова група «ТАС» в січні виплатила за укладеними договорами страхування 64,59 млн грн відшкодувань – на 31,2% більше, аніж за перший місяць минулого року.

Понад третина всіх виплат компанії – 37,25% – припала на обов’язкову «автоцивілку» за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників СГ «ТАС» виплатила потерпілим 24,06 млн грн, що на 11,1% перевищує аналогічний показник за звітний період 2018 року.

Частка КАСКО в портфелі виплат страховика склала 28,31%: за договорами страхування наземного транспорту Страхова група «ТАС» виплатила в січні 18,28 млн грн – на 22% більше, аніж за перший місяць минулого року.

Водночас обсяг відшкодувань за договорами добровільного медичного страхування зріс на 48%: частка ДМС в портфелі виплат компанії склала 16,5% – за відповідними договорами сумарно було відшкодовано 10,66 млн грн.

За полісами «Зелена картка» Страхова група «ТАС» в січні виплатила 10,39 млн грн, що становить 16,08% від загального обсягу виплат компанії та в 2,74 рази перевищує аналогічний показник за перший місяць 2018 року.
За іншими договорами страхування СГ «ТАС» виплатила в січні 1,2 млн грн страхових відшкодувань.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua