Частково енергомодернізувати у 2020 році можуть 5 тисяч багатоповерхівок - віце-прем'єр


Частково енергомодернізувати у 2020 році можуть 5 тисяч багатоповерхівок - віце-прем'єр

Частково енергомодернізувати у 2020 році можуть 5000 багатоповерхівок.

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр розвитку громад і територій Денис Шмигаль в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”.

«За нашими розрахунками, можливий обсяг за меншим пакетом становить 5000 будинків на рік. Ми опитали компанії, що працюють на ринку, і вони відповіли, що це можливо. За великим пакетом – це від 700 до 1000 будинків», – зазначається у повідомленні.

За словами Шмигаля, в межах двох тижнів відбудеться засідання наглядової ради й ради донорів Фонду енергоефективності, де буде ухвалено рішення, які змінять нинішні умови фінансування заходів щодо поліпшення енергоефективності для житлових будинків за об’єднаннями співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) за пакетами «А» і «Б» (повна й часткова енергомодернізація відповідно).

Очікується, що механізм буде таким: ОСББ збирається, ухвалює перше рішення, проводить енергоаудит, складає кошторис, звертається до підрядника, підрядник отримує кредит, виконує модернізацію за свої кошти, частково або із залученням співфінансування, а далі відбувається відшкодування від фонду і власний внесок від ОСББ.

До завершення опалювального сезону (до 15 квітня) планується зробити всі енергоаудити й підготувати проектно-кошторисну документацію, щоб з 1 травня розпочати роботи.

Фонд енергоефективності має намір протягом п’яти років профінансувати понад 16 000 проєктів за програмою підтримки енергомодернізації для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua