"Чистка України від бруду": думка читачів Finance.ua про наміри Зеленського


Нещодавно ми писали про те, що президент Володимир Зеленський закликав провідні бізнес-асоціації країни долучатися до урядових програм для великих інвесторів. На цьому глава держави наголосив під час зустрічі з представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торговельної палати та Союзу українських підприємців.

За його словами, президент і його команда готові боротися за кожного з представників бізнесу, “за кожну копійку”, яку вони інвестують в Україну.

Пряма мова Зеленського: “Чому ми придумуємо інвестиційні програми? Для того щоб Ви вже зараз почувалися безпечно в Україні, щоб ваш бізнес був захищеним… Щодня ми робимо все для того, щоб країна ставала привабливою саме для бізнесу. Зараз ми “чистимо” Україну від усього бруду, а його дуже багато. І ви можете допомагати нам, відкриваючи нові офіси та проєкти”, – зазначив Володимир Зеленський.

Також команда президента готова вислухати пропозиції законодавчих ініціатив, які могли б поліпшити бізнес-клімат.

Користувачі форуму Finance.ua досить бурхливо відреагували на слова Зеленського про “чистку” країни від бруду. Зокрема, komp не вірить у дієвість такого методу і називає декілька факторів, що свідчать про економічний застій країни:

Форумчанин Попаданец теж зосередився на державних коштах і вказав на зменшення рівню доходів країни у порівнянні з попереднім президентом:

Для користувача ruslan42212 не зовсім зрозумілим було, від якого саме бруду чиститимуть Україну:

Один із форумчанів, а саме ssnet, пригадав нещодавню “чистку” поліцейськими, які під час обшуків на одному з одеських підприємств викрали скотч і їжу:

А ось читач із нікнеймом buratinyo висловив похвалу діям президента, перелічивши важливі, на його думку, кроки уряду для допомоги бізнесу:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua