"Укрпошта" і посилки з Китаю: що думають читачі Finance.ua


Нещодавно Finance.ua писав про тимчасове припинення відправлень посилок до Китаю в АТ “Укрпошта”.

Таке рішення прийняло керівництво підприємства через те, що чимало авіакомпаній скорочують рейси до Китаю через спалах коронавірусу. Однак ті посилки, що були прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, хоча, можливо, й у змінені строки.

При цьому зазначили, що такі правила діють лише на відправлення, які адресуються з України до Китаю – Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни в Україну, не мають жодних заборон від ВООЗ і Всесвітнього поштового союзу на вивезення пошти з Китаю. Проте такі посилки можуть прибувати зі значним запізненням.

Натомість “Нова Пошта” повідомила, що не планує припиняти доставку відправлень до/з Китаю. У компанії заявили, що посилки з Китаю доставляються у звичайному режимі. У той же час, за інформацією “Нової Пошти”, доставка відправлень з України в Китай може затримуватися з вини китайської сторони.

Читачі Finance.ua у коментарях вирішили поділитися своїми думками щодо цього, адже тема коронавірусу викликає чимало дискусій, тим паче у випадку, коли один із найбільших поштових операторів України призупиняє доставку до епіцентру вірусу.

Користувач GUD поділився версією про те, що світові логісти неспроста скоротили кількість рейсів до Китаю – це може свідчити про жахливі наслідки вірусу.


Його підтримав LutsMan. За його словами, нещодавно у ЗМІ писали про рекомендації Міністерства охорони здоров’я Китаю для своїх чиновників – їм радять не ходити у місця масового перебування людей та якомога менше виходити з осель:

Форумчани warlamp і Vovick скаржилися на довготривалу доставку китайських товарів “Укрпоштою”. У останнього товар після КНР прибув до Києва, а потім невідь-навіщо попрямував ще й до Львова.

У цій гілці нашого форуму moveton поділився корисним досвідом і пояснив, як діє принцип оплати податків на митниці при замовленні товарів на суму понад €100:

Попаданец посміявся над тим, що китайських товарів в Україні стане менше, а деякі з них, як тюнер цифрового телебачення, можуть навіть подорожчати:

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua