1638
"Укрпошта" призупинила відправку посилок до Китаю через коронавірус
— Фондовий ринок
АТ “Укрпошта” тимчасово припинило відправляти всі види посилок в Китай.
Як йдеться в повідомленні на сайті підприємства, ця ситуація виникла через значне скорочення рейсів до Китаю більшістю авіакомпаній через спалах коронавірусу.
“Жодних заборон з боку Національної пошти Китаю зараз немає. Однак, у зв’язку зі значним скороченням більшістю авіакомпаній рейсів до Китаю на невизначений строк, прийом всіх видів відправлень до Китаю тимчасово призупинено. Всі відправлення, прийняті до 11 лютого, будуть доставлені, проте загальні строки доставки поштових відправлень можуть бути змінені”, – йдеться в повідомленні. Крім того, в “Укрпошті” попередили, що посилки з Китаю в Україну можуть прибувати зі значним запізненням.
“Через значне скорочення рейсів більшістю авіакомпаній, строки транзиту пошти в Україну можуть бути збільшені”, – пояснили в “Укрпошті”. “Національна пошта Китаю та інші логістичні партнери, які здійснюють доставку з цієї країни в Україну, не мають жодних заборон від ВООЗ і Всесвітнього поштового союзу на вивезення пошти з Китаю”, – додали там.
За матеріалами: УНІАН
Поділитися новиною
Також за темою
Tesla отримала всього 600 замовлень на електрокари в Індії після старту продажів
Війна між Ryanair та Іспанією загострюється: скасовують 40 маршрутів
Удари по залізниці: низка поїздів затримуються до 7 годин
Серія Samsung Galaxy S25 перевершила минуле покоління за обсягами продажу
Розкрито технічні характеристики фінського смартфона HMD Pulse 2 Pro
Смартфони різко подорожчають у найближчому майбутньому