Вітренко подав до суду через невиплати йому премій за перемогу над «Газпромом»


Вітренко подав до суду через невиплати йому премій за перемогу над «Газпромом»

Виконавчий директор Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Юрій Вітренко подав до суду через невиплату йому премій за перемогу над російською компанією “Газпром” в Стокгольмському арбітражі.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “UА: Перший”. “Якщо пропозиція розділити порівну (виграш, отриманий від «Газпрому») теж не приймається, але при цьому якісь чиновники, політики не хочуть виконувати закони, зобов’язують компанію не виконувати закони, а виплата зарплати – закон, то тоді ми повинні захищати свої права, щоб показати всім, що тут є верховенство права і ми живемо в правовій державі», – сказав Вітренко.

«Я вже подав позов до суду, я нікого не лякаю, я просто кажу, що є законний шлях захисту своїх інтересів. Якщо держава не хоче по справедливості і не хоче порівну, то тоді потрібно йти до суду… Це питання принципів, це не питання грошей”, – додав він.

Раніше Вітренко запропонував керівництву країни розділити доходи від транзиту газу, а також отримані від “Газпрому” 2,9 млрд дол. за Стокгольмський арбітраж, включаючи премію самого топ-менеджера, між усіма українцями. За його словами, мова йде про вищезгадані 2,9 млрд дол., отриманих за рішенням арбітражу, плюс 7,2 млрд дол. – гарантований дохід від транзитного контракту з “Газпромом”, що в цілому дорівнює 10,1 млрд дол.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua