Держгеонадр в лютому виставить на електронні аукціони 12 нафтогазових ділянок - Гончарук


Держгеонадр в лютому виставить на електронні аукціони 12 нафтогазових ділянок - Гончарук

Державна служба геології та надр у лютому виставить на електронні аукціони спеціальні дозволи на користування 12 нафтогазовими ділянками, повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

“У лютому вже стартують 12 аукціонів за ділянками через електронні торги. Важливо! Ми продаємо не самі родовища, а тільки дозволи на користування надрами”, – написав він у своєму Telegram-каналі в четвер.

Прем’єр, який зараз перебуває з візитом на опішнянському нафтогазоконденсатному родовищі (Полтавська обл.), на одній зі свердловин державного “Укргазвидобування”, зазначив, що наразі уряд працює над збільшенням вітчизняного газовидобування.

“На центральному рівні ми вже спростили дозвільні процедури, впровадили електронні аукціони і розробили комплекс важливих законодавчих змін для пожвавлення українського газовидобутку”, – написав Гончарук, додавши, що держава буде більш ефективно розпоряджатися надрами, “без “смотрящих” і груп впливу”.

Він також додав, що наразі триває процес підготовки до підписання дев’яти угод про розподіл продукції, конкурси за якими відбулися минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua