0 800 307 555
0 800 307 555

Як "зелена хвиля" допомагає водіям


Як "зелена хвиля" допомагає водіям

Від 6 лютого столичні водії бачитимуть на вулицях нові знаки з рекомендованою швидкістю для проїзду на всі зелені світлофори. Раніше так звана “Зелена хвиля” вже діяла на майже 50 вулицях, кажуть комунальники. За умови, якщо водій їде 40-50 кілометрів за годину, він мав би не зупинятися на кожному світлофорі.

Рекомендована для проїзду швидкість 50 кілометрів на годину та знизу табличка “Зелена хвиля”. Такі дорожні знаки помітили столичні водії, щоправда, поки лише на вулиці Василя Липківського.

Центр організації дорожнього руху Києва. Тут досліджують, як кияни мають їздити, керують більшістю світлофорів і створюють так звані “Зелені хвилі”.

“Обираються вулиці, проспекти, які входять до маршруту, аналізується трафік”, – говорить керівниця відділу технологічного забезпечення з удосконалення дорожнього руху Інна Біленька.

Останні роки “Зелена хвиля” в Києві працює на 49 вулицях, але знаки почали чіпляти лише сьогодні. На них вказана рекомендована швидкість, яка дозволяє водію минати світлофори без зупинок.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua