Колекційні монети з нагоди Brexit за майже 1000 фунтів стерлінгів розкупили за лічені години


Колекційні монети з нагоди Brexit за майже 1000 фунтів стерлінгів розкупили за лічені години

1500 золотих 50-пенсових монет, які Королівський монетний двір Великої Британії випустив із нагоди Brexit, розкупили за кілька годин. Їхня вартість складала 945 фунтів стерлінгів (понад 31 тисяча гривень).

Як повідомляє Evening Standard, пам’ятну монету із золота проби 916,7 запустили в продаж у п’ятницю, 31 січня — в день виходу Великої Британії з Європейського Союзу. Тепер на сайті Королівського монетного двору зазначається, що весь тираж монет було розпродано.

Розпродали також 1500 пам’ятних монет із червоного золота, на реверсі яких зображена сцена битви святого Георгія зі змієм. Їхня вартість складала 800 фунтів стерлінгів (майже 26,5 тисячі гривень).

Недоступний уже і набір із двох срібних монет вартістю 30 фунтів стерлінгів (майже 1000 гривень), які позначають день вступу Великої Британії в ЄС і виходу з неї. Усього Королівський монетний двір виготовив 5000 таких наборів.

При цьому в обіг випустять загалом 10 мільйонів звичайних 50-пенсових монет, на яких написано: «Мир, процвітання й дружба з усіма державами», а також дата Brexit — 31 січня 2020 року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Світ
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua