Кабмін може обмежити поштові та кур'єрські пересилання тютюнових виробів


Кабмін може обмежити поштові та кур'єрські пересилання тютюнових виробів

Уряд в рамках плану заходів з реалізації стратегії у сфері протидії незаконному виробництву та обігу тютюнових виробів на період до 2021 року має намір припинити нелегальний обіг тютюнових виробів з використанням поштових і кур’єрських перевезень.

Згідно з матеріалами, що надійшли в розпорядження агентства “Інтерфакс-Україна”, з цією метою планується удосконалити нормативно-правові акти у сфері обігу тютюнових виробів (строк – другий квартал).

Крім того, план заходів з реалізації Стратегії передбачає впровадження автоматизованої системи контролю над обігом тютюнових виробів на основі унікального ідентифікатора, який наноситься на пачку (третій квартал), удосконалення нормативно-правового забезпечення контролю над обігом обладнання для промислового виробництва тютюнових виробів (другий квартал).

Крім цього, в планах уряду впровадити кримінальну відповідальність за незаконне переміщення тютюнових виробів через кордон (другий квартал) і обмежити кількість тютюнових виробів, які не підлягають письмовому декларуванню при вивезенні або пересиланні через кордон (другий квартал).

Планується також удосконалити нормативно-правові акти у сфері обігу тютюнових виробів з метою припинення діяльності організованих злочинних угруповань (четвертий квартал).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua