ТОП-10 імпортерів дизельного пального через морські порти України (інфографіка)


ТОП-10 імпортерів дизельного пального через морські порти України (інфографіка)

Складено рейтинг найбільших імпортерів дизельного пального через морські порти України в 2019 році. Згідно з даними дослідження “Консалтингової групи А-95”, перше місце посіла компанія “Альянс Енерго Трейд” з обсягом 116,5 тис. т.

У порівнянні з 2018 роком, “Альянс Енерго Трейд” збільшила імпорт по морю на 55% (на 41 тис. т), піднявшись у рейтингу з четвертого на першу позицію. Якщо в попередньому році основний обсяг було перевалено через порт у Запоріжжі (термінал “Комбінату “Зірка”), то в 2019 році основним портом поставки стала Одеса. Через термінал “Одеснафтопродукт” компанія оформила 62,4 з 116,5 тис. т.

На другу сходинку опустилася група “Трейд Комодіті”, скоротивши обсяг поставок на 14% (на 16,5 тис. т), до 100 тис. т. Група працює через термінал “Ойл трансшипмент” в порту Миколаїв. З червня по серпень роботу терміналу було заблоковано силовими підрозділами ДФС в рамках розслідування про повну сплату податків.

Третій рядок рейтингу посіла група “Приват”, яка почала оптові продажі ДП з резервуарів терміналу “Одеснафтопродукт” в червні минулого року.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua