Вчені створили «безсмертні» SSD-накопичувачі з графену


Вчені створили «безсмертні» SSD-накопичувачі з графену

Фахівці з Національного дослідницького технологічного університету «МІСіС» (Росія) і Національного інституту квантових наук і радіології (Японія) розробили матеріал, що дозволяє істотно збільшити місткість твердотільних дисків і флеш-накопичувачів. Крім того, він вирішує головну проблему таких накопичувачів – ліміту перезапису.

Сьогодні традиційні пристрої зберігання даних, такі як флешка або зовнішній жорсткий диск, засновані на методі передачі інформації за допомогою електричного струму. При цьому час від часу користувачі неминуче стикаються з проблемами: файл може записатися некоректно, комп’ютер може перестати «бачити» флешку, а для запису великої кількості інформації потрібні досить громіздкі носії. Перспективною альтернативній електроніці вважається спінтроніка, де управління перенесенням інформації реалізується не тільки за допомогою заряду електронів, але також і за допомогою струму спінів – власних моментів імпульсу електронів.

Розроблений російськими і японськими вченими матеріал здатний істотно збільшити ємність магнітної пам’яті шляхом підвищення щільності запису. Для його створення вчені використали комбінацію з графену і напівметалевого сплаву Гейслера Co2FeGaGe (кобальт-залізо-галій-германій).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua