Ціни на оренду житла у містах України (інфографіка)


Ціни на оренду житла у містах України (інфографіка)

Знімаючи двокімнатку в Києві на двох, можна заощаджувати від 900 до 3 500 грн на місяць. Про це йдеться в аналітиці OLX.

Найбільше подешевшали трикімнатні в Івано-Франківську, де тепер їх можна орендувати на 25% вигідніше, ніж в минулому кварталі — в середньому за 4 500 грн в місяць.

Стільки ж коштує винайняти трикімнатну квартиру в Тернополі, і це на 20% дешевше, ніж в 3 кварталі. На 16% знизилася орендна плата за трикімнатки в Запоріжжі — зараз їх здають в середньому по 4 600 грн.

У Чернігові та Кропивницькому стало вигідніше орендувати двокімнатні квартири — ціни зменшилися на 13% і становлять приблизно 3 500 грн за місяць проживання.

Містом найдорожчих квартир все ще є Київ, а ось на другому місці опинився Львів. З 3 по 4 квартал ціни тут не змінились і тримаються на рівні 7 000 грн за однокімнатку, 8 500 грн за двокімнатку і 10 000 грн за трикімнатку.

В Харкові однокімнатку можна винайняти за 5 800 грн, що на 3% дорожче, ніж три місяці тому. Двокімнатна квартира буде коштувати вам в середньому 7 600 грн, причому ціна знизилася на 5%. Оренда трикімнатки обійдеться в 9 950 грн щомісяця.

Найдоступніше орендоване житло серед великих міст України варто шукати в Дніпрі — ціни тут не змінилися, а 1 кім. можна знайти в середньому за 5 500 грн в місяць. Оренда 2 кім. квартири обійдеться в 7 000 грн в місяць, в той час як за 3 кім. просять на 1 000 грн більше.

Плануєте купити нову квартиру, але вам не вистачає коштів? Сервіс від Finance.ua допоможе обрати персональний кредит.

Порівняти пропозиції за кредитами 🏬

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua