На смартфонах Samsung Galaxy з'явиться аналог функції Apple AirDrop


На смартфонах Samsung Galaxy з'явиться аналог функції Apple AirDrop

У мережі з’явилися подробиці про нову програмну розробку Samsung з промовистою назвою Quick Share – це функція для простого і безпечного обміну даними для смартфонів і планшетів Galaxy, аналогічна Apple AirDrop.

Про це повідомляє портал ITC.ua.

“Судячи з опису, за аналогією з Apple AirDrop і недавно представленою функціональністю від Vivo, Oppo і Xiaomi робота Samsung Quick Share зав’язана на Bluetooth і Wi-Fi P2P (Peer to Peer). Перший використовується для швидкого сполучення, а другий – безпосередньо для передачі даних. З’єднання, з великою імовірністю, буде захищено брандмауером, а файли при передачі будуть зашифровані. Інші наявні рішення використовують тільки Bluetooth або комбінацію Bluetooth і NFC, але Wi-Fi, безумовно, виграє, оскільки дозволяє передавати файли далі і швидше”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що ентузіасти спільноти XDA Developers отримали APK-файл ПЗ Quick Share від когось, хто має доступ до Galaxy S20+. Вони змогли встановити додаток і на Galaxy Note 10+, але передача файлів не працювала, що не дивно, враховуючи, що конкретно цей APK не призначений для цієї моделі. Працювати Quick Share буде так само, як і інші подібні технології обміну даними з пристроями поблизу. Для запобігання випадкових зв’язків Samsung передбачили відповідний механізм.

Після його активації прийматися будуть тільки запити від користувачів Samsung Social зі списку контактів, інші будуть блокуватися автоматично.

Водночас Samsung Quick Share запропонує більше можливостей у порівнянні з AirDrop. Можна буде тимчасово завантажувати файли в Samsung Cloud зі свого смартфона або планшета, щоб передавати їх на інші сумісні пристрої, наприклад, розумні телевізори. У випадку Samsung, яка є одним з найбільших виробників телевізорів, це дуже корисна можливість.

Очевидно, що Samsung збирається запустити Quick Share разом серією Galaxy S20 в наступному місяці. Водночас, швидше за все, в кінцевому підсумку цю функцію отримають й інші пристрої Galaxy, можливо, з оновленням One UI 2.1.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua