Укртранснафта: в Україні завершили витіснення "брудної" російської нафти


Укртранснафта: в Україні завершили витіснення "брудної" російської нафти

АТ “Укртранснафта” прозвітувала про повне витіснення російської нафти з підвищеним вмістом хлорорганіки з української ділянки нафтопроводу “Дружба” і з території України.

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

“18 січня 2020 року АТ “Укртранснафта” завершило витіснення російської нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук з української ділянки нафтопроводу “Дружба” до словацько-українського кордону, а 21 січня – до пункту здачі нафти “Будковце” (Словаччина)”, – вказали у компанії.

Під час витіснення російської нафти із завищеним вмістом хлоридів, як вказано, Укртранснафта щодня разом із міжнародною сюрвеєрською компанією SGS перевіряла якість нафти, що надходить з Росії, і не фіксувала повторних випадків надходження забрудненої сировини.

При цьому з часу потрапляння до нафтопроводу “Дружба” неякісної російської нафти, як зазначається, Укртранснафта повністю реалізувала функцію взаємодії з білоруською, словацькою та угорською сторонами та в автоматичному режимі отримує інформацію з вузлів обліку нафти та її якісні параметри.

“Впродовж всього періоду витіснення неякісної російської нафти з української ділянки нафтопроводу “Дружба” ПАТ “Транснефть” резервувало виробничі потужності Укртранснафти та сплатило товариству за надання цієї послуги з травня 2019 року по січень 2020 року 4 336,2 тис. євро компенсації”, – додали у компанії.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua