Десятка найбільших виробників сонячних модулів у 2019 році


Десятка найбільших виробників сонячних модулів у 2019 році

Дослідницька фірма PV InfoLink, що відстежує поставки фотоелектричних модулів, опублікувала свіжий рейтинг десяти найбільших виробників за підсумками 2019 року.

Лідером ринку залишається китайська компанія JinkoSolar, яка за рік наростила обсяги поставок з 11 ГВт до 14 ГВт. На другому і третьому місцях з невеликим відставанням знаходяться JA Solar і Trina. Кожна з цих компаній сумарно відвантажила торік сонячних панелей на 10 ГВт. Слідом ідуть Longi, Canadian Solar, Hanwha Q Cells, Risen, Suntech, Astronergy і Talesun. Єдина некитайська компанія в цьому списку – Hanwha Q Cells (головний офіс розташований в Анхальт-Біттерфельд, Німеччина).

За обсягами експорту до першої п’ятірки увійшли Jinko, JA Solar, Canadian Solar, Trina і Risen, які разом експортували модулів загальною потужністю 33-34 ГВт.

Перша десятка найбільших виробників відвантажила в 2019 році сонячних модулів на 80 ГВт. Це відповідає 65,4% світового ринку, який склав 121,4 ГВт. Приблизно на таку ж величину торік зросла вся сонячна енергетика.

Буквально днями було опубліковано оцінку IHS Markit за європейським сегменту сонячної енергетики, яка за 2019 рік зросла на 23 ГВт. З них 13% були встановлені в Україні, що є третім показником по Європі.

За прогнозом PV InfoLink, в 2020 році обсяг світового ринку фотоелектричних модулів зросте до 134,8 ГВт, а частка першої десятки досягне 70%. Лідер галузі JinkoSolar в 2020 році планує поставити сонячних панелей на 18-20 ГВт.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua