284
Фонд держмайна почав підготовку до приватизації "Центренерго"
— Казна та Політика
Фонд держмайна почав процедуру відбору радників з приватизації для “Центренерго”, для аналізу стану справ у компанії за результатами 2019 року Фонд залучає аудиторську компанію.
Про це повідомляє прес-служба Фонду.
Читайте також: Прем’єр доручив приватизувати понад 300 об’єктів у 2020 році
“Інвестиційні радники вже працюють з 5 об’єктами великої приватизації, і Фонд державного майна України розпочав процедури відбору радників з приватизації для Центренерго. У лютому будуть запущені процедури підготовки до приватизації низки наступних об’єктів великої приватизації.
З метою детального аналізу стану справ у компанії за результатами 2019 року Фонд держмайна також залучає аудиторську компанію з бездоганною репутацією”, – заявив глава Фонду Дмитро Сенниченко.
У Фонді зазначили, що провели ротацію членів наглядової ради ПАТ “Центренерго” і оголосили новий конкурс на керівника цієї держкомпанії.
Інвестиційні радники – це компанії або особи, які готують великі державні підприємства до продажу приватним інвесторам.
За матеріалами: Економічна Правда
Поділитися новиною
Також за темою
Який регіон надав найбільше: надходження плати за землю зросли на 5,5 млрд грн
Реструктуризація держборгу: Україна завершила обмін облігацій на $2,6 мільярда
Президент підписав закон про підвищення податку на прибуток для банків на 2026 рік
Зеленський підписав закон про створення банку фінансової інклюзії
Київська митниця встановила історичний рекорд надходжень за добу
Президент анонсував нові програми прямої фінансової підтримки в 2026 році — деталі
