PepsiCo переводить усі свої виробництва в США на відновлювану енергетику


PepsiCo переводить усі свої виробництва в США на відновлювану енергетику

Корпорація PepsiCo заявляє, що на 100% забезпечить відновлюваною енергією усі свої операції у США, оскільки прагне виконати зобов’язання щодо переходу на поновлювані джерела електроенергії і скорочення викидів на 20% до 2030 року. Про це пише Fast Company.

Зміна клімату «ймовірно, найбільша проблема, з якою зіштовхнулась наша продовольча система», сказав Саймон Лоуден, директор із стійкого розвитку PepsiCo.

«Подумайте про вплив, який посуха або рівень ґрунтових вод чинитимуть на посіви та фермерів. Таким чином, ми бачимо, що несемо велику відповідальність за пом’якшення наслідків змін клімату. Це стосується усього в ланцюжку – від того, як ми вирощуємо врожай, до того, як виглядає наша система виходу на ринок, а також те, яким є наше виробництво в контексті енергетики», – розповів він.

Компанія встановила сонячні батареї на семи об’єктах виробництва в США. PepsiCo планує отримати кредити на відновлювану енергію, сертифікати сонячної або вітрової генерації також на інших об’єктах. Компанія має намір укласти нові угоди про покупку джерел електроенергії і контракти на фінансування електростанцій.

Скорочення викидів Pepsi на 20% є науково обґрунтованою метою, розробленою з метою, щоб глобальне потепління було нижчим за 2 градуси по Цельсію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua