Стало відомо, скільки українці витрачають на страхування своїх автомобілів


Стало відомо, скільки українці витрачають на страхування своїх автомобілів

Страхування авто в Україні сьогодні на передовій позиції серед усіх інших видів страхування: за відповідними полісами відбувається найбільше фінансових надходжень і відрахувань.

Як повідомляє 112.ua, лише протягом 9 місяців минулого року за цю послугу українці віддали 10,2 млрд грн, а страхові компанії виплатили своїм клієнтам 46,6% від цієї суми – майже 4,8 млрд грн. При цьому, незважаючи на обов’язок для автолюбителів мати поліс ОСАЦВ, грошовий фонд з цього виду страхування поступається добровільному КАСКО. Цей вид страхування і коштує набагато дорожче, і постійно зростає через збільшення кількості ДТП і викрадень автівок.

Звіти Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, останніми роками свідчать про збільшення попиту на послуги з автострахування. Причому кількість укладених договорів зі страховими компаніями стосується не тільки поліса ОСАЦВ, який обов’язково потрібен водіям, щоб законно сидіти за кермом, а й добровільного страхування КАСКО.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua