Банкрутство підприємств у світі в 2020 році зросте 4-й рік поспіль


Банкрутство підприємств у світі в 2020 році зросте 4-й рік поспіль

Кількість випадків банкрутств компаній в 2019 р. зросла по всьому світу третій рік поспіль і в 2020 р. збільшиться в чотирьох з п’яти країн світу.

Такий висновок робиться у свіжому звіті про глобальний індекс неплатоспроможності (Global Insolvency Index), який складає Міжнародна страхова компанія Euler Hermes. Індекс охоплює 44 країни, на частку яких припадає 87% світового ВВП.

Згідно зі звітом, у 2019 р. кількість випадків неплатоспроможності компаній збільшилася у всьому світі на 9%, головним чином за рахунок Китаю, де приріст склав 20%, і меншою мірою – за рахунок Західної Європи та Північної Америки (приріст відповідно на 2% і 3%).

У Китаї кількість неплатоспроможних компаній зростала вже протягом шести років, в той час як в Західній Європі і в Північній Америці приріст був зафіксований вперше за останні роки. Експерти Euler Hermes вважають, що ця тривожна тенденція виникла через комбінацію низки факторів: невисокої економічної динаміки, що зберігається протягом тривалого часу, особливо в розвинених країнах і в промисловому секторі, а також торговельних суперечок, політичної невизначеності та соціальної напруженості.

Навіть якщо в 2020 р. буде проводитися сприятлива грошово-кредитна політика, цього виявиться недостатньо, щоб компенсувати зниження попиту, посилення цінової конкуренції і зростання витрат виробництва, особливості заробітної плати.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua