401
Фонд гарантування достроково погасить 2 мільярди перед Мінфіном
— Фондовий ринок
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб готується достроково виплатити 2 млрд грн за своїми зобов’язаннями перед Міністерством фінансів України.
Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування.
“Фонд гарантування вкладів готується достроково виплатити 2 млрд грн за своїми зобов’язаннями перед Міністерством фінансів України. Ці кошти будуть спрямовані до Фонду розвитку підприємництва, відповідно до законопроекту, поданого Президентом України до парламенту як невідкладний і ухваленого 14 січня 2019 Верховною Радою України”, – йдеться в повідомленні.
Станом на 1 січня 2020 Фонд гарантування виплатив 89,7 млрд грн за гарантованою сумою вкладів близько 2 млн вкладників. Для здійснення гарантованих виплат Фонд був змушений у 2014-2017 р. р. запозичити 59,5 млрд грн у Міністерства фінансів України під 9,99%-12,5% річних, а також 20,15 млрд грн у Національного банку України під 12,5%-14% річних.
У Фонді гарантування зауважують, що станом на 1 січня 2020 року Фонд повернув понад половину суми своїх запозичень – більше 41 млрд грн, у тому числі повністю розрахувався за кредитами НБУ.
За матеріалами: Укрінформ
Поділитися новиною
Також за темою
Київстар підніме вартість кількох тарифів (ціна)
25 іноземних компаній планують виробляти зброю в Україні
У камері iPhone Air і 17 Pro виявлено дефект, що псує фотографії
Успішна приватизація: переможець аукціону сплатив 608,1 млн грн за 100% акцій «Вінницяпобутхім»
ТОП-6 найтонших смартфонів на Android (фото)
«Ковальська» вдруге програла у Верховному суді проти АМКУ