За рекламу в Instagram блогерам-чоловікам платять більше, ніж жінкам - дослідження


За рекламу в Instagram блогерам-чоловікам платять більше, ніж жінкам - дослідження

Як показує дослідження, в соціальній мережі Instagram чоловіки-блогери отримують за рекламу більше грошей, ніж жінки-блогери. Цікаво, що різниця може бути незначною і дуже великою: від 7% до 92%. Дослідники з компанії HypeAuditor опитали 1600 блогерів з 40 країн світу, пише 24 канал.

І хоча, згідно з дослідженням, жінок і чоловіків блогерів у світі майже порівну (жінок більше на 1%), в середньому вартість звичайної публікації у блогерів-чоловіків становить 1411 доларів, що на 7% більше, ніж у досвідчених жінок (1315 доларів).

Зате опитані чоловіки, у яких менше мільйона передплатників, заробляють за одну рекламну публікацію близько 2,5 тисяч доларів, а жінки – на 200 доларів менше.

Ще більший розрив помітно, якщо брати до уваги рекламні історії чоловіків і жінок блогерів – 809 доларів і 633 долари відповідно, що менше на 27%. А весь рекламний пакет, який включає публікацію, історію і хвилинне відео на чоловічих сторінках продають в середньому за 4 тисячі доларів, жіночих – за 2,7 тисячі доларів. Розрив в оплаті реклами становить 92% на користь чоловіків.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua