Дохід Києва від туристичного збору за 2019 рік


Дохід Києва від туристичного збору за 2019 рік

Доходи Києва від туристичного збору за 2019 рік склали понад 63 млн грн, що майже вдвічі більше порівняно з 2018 роком, повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Марина Хонда.

“Дохід від туристичного збору за минулий рік зріс на понад 30 млн грн. Якщо в 2018 році ця сума становила 32,9 млн грн, то за 2019 рік місто отримало рекордні 63,6 млн грн при запланованих 35 млн. Це свідчить про те, що Київ стає все більш цікавим для туристів як з України, так і з-за кордону, а також того, що туристична галузь є дуже перспективною для столиці”, – наводить слова Хонди пресслужба КМДА в понеділок.

За її словами, минулого року найбільше іноземних туристів до Києва приїхало з Білорусі, Ізраїлю, США, Німеччини та Туреччини. Крім того, спостерігається зростання іноземних туристів з Індії, Канади та Швеції.

Згідно із затвердженим Київською міськрадою рішенням, ставка туристичного збору в 2019 році склала 0,4% від розміру мінімальної заробітної плати (на 1 січня 2019 року – 4173 грн) для внутрішнього туризму і 1% – для в’їзного туризму. Тобто для внутрішнього туриста – 16 грн 69 коп., а для в’їзного – 41 грн 73 коп. на добу.

“Кошти від туристичного збору будуть спрямовані на розвиток туристичної сфери в столиці, створення комфортного та сучасного сервісу для гостей міста”, – зазначили в КМДА.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua