Apple контролює більш ніж половину ринку TWS навушників (інфографіка)


Apple контролює більш ніж половину ринку TWS навушників (інфографіка)

Дослідницька компанія Strategy Analytics опублікувала звіт про стан ринку повністю бездротових навушників (TWS) за підсумками 2019 року. Як свідчать дані аналітиків, лідером цього ринку є компанія Apple, на частку якої припадає більш ніж половина всіх продажів.

Читайте також: Кількість проданих по всьому світу iPhone наближається до 2 млрд

Другу і третю сходинку займають компанії Xiaomi і Samsung, відповідно, але їх показники скромніші. Обидві ці компанії не змогли подолати рубіж в 10% частки ринку.

Немає нічого дивного в тому, що у Apple найбільша частка на ринку бездротових навушників, оскільки компанія з Купертіно практично створила цю категорію із запуском AirPods в 2016 році. За словами голови Strategy Analytics Кена Хайєрса, Apple AirPods є домінуючою Bluetooth-гарнітурою в світі за обсягами продажів і доходів у сегменті TWS. Він додав, що Apple продовжить домінувати в цій категорії до середини наступного десятиліття.

У 2019 році доходи від продажів TWS навушників зросли більш ніж на 200%, а у Apple фіксувалося зростання на рівні 71%. За прогнозами аналітиків, що до 2024 року дохід на цьому ринку перевищить $100 млрд на рік, і нові гравці все ще можуть встигнути отримати свою порцію пирога.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Фондовий ринок
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua