За три дні українські платники податків провели понад 270 тис. платежів на недіючі рахунки


За три дні українські платники податків провели понад 270 тис. платежів на недіючі рахунки

Протягом трьох операційних днів 2020 року (3, 8 і 9 січня) платниками податків було здійснено 271,7 тис. платіжних транзакцій на недіючі рахунки.

Про це повідомляє Державна казначейська служба України.

Відповідно такі кошти Казначейством були не зараховані й повернуті банківським установам як «нез’ясовані надходження».

У Держказначействі зазначають, що платники податків своєчасно не врахували, що з 1 січня 2020 року введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ тощо, відкриті з урахуванням міжнародного номера банківського рахунку IBAN, який налічує 29 знаків.

Водночас рахунки, які не відповідають стандарту IBAN, з 1 січня були закриті.

«З метою запобігання виникненню у платників податкового боргу зі сплати податків, зборів, платежів Казначейство в черговий раз звертається з проханням забезпечити правильність сплати податків, зборів, платежів на нові реквізити рахунків, які відкриті по Плану рахунків № 1203», – сказано в повідомленні.

Реквізити нових рахунків для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів розміщені на веб-порталі Казначейства і на веб-порталах головних управлінь казначейства в областях і Києві. Також реквізити зазначених рахунків можна отримати у відповідних органах, що контролюють справляння надходжень бюджету.

Нагадаємо, з 1 січня 2020 року в Україні введено “нові рахунки”“:https://news.finance.ua/ru/news/-/462915/predprinimateli-budut-platit-nalogi-na-novye-iban-scheta IBAN для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua