До уваги клієнтів!


До уваги клієнтів!

Шановні Клієнти!

Нагадуємо, що відповідно до постанови НБУ №118 від 26.09.2019, з 13 січня Банк ГЛОБУС, як і всі банки України, буде приймати до виконання документи на переказ коштів виключно за стандартом IBAN*.
Тому при поповненні карткових рахунків, відкритих у банку Глобус, необхідно буде використовувати виключно транзитний рахунок IBAN UA363805260000000000026202000, а в призначенні платежу необхідно буде вказувати особистий картковий рахунок та ПІБ власника рахунку.

Деталі правильного заповнення реквізитів вказані на сторінці «Платіжні картки» у файлі «Реквізити для поповнення карткових рахунків». Наголошуємо, що використання клієнтом старих реквізитів після 12 січня 2020 року (реквізит «Код банку» та «Рахунок») не дозволить взагалі зарахувати кошти на рахунок клієнта.
Просимо прийняти до уваги дану інформацію.

*IBAN — це абревіатура, яка розшифровується як International Bank Account Number. Це міжнародний номер банківського рахунку відповідно до стандарту №13616 Міжнародної організації зі стандартизації ISO та Європейського комітету з банківських стандартів ECBS.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Глобус
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua