НБУ дасть фінансовий стимул банкам для приєднання до BankID


НБУ дасть фінансовий стимул банкам для приєднання до BankID

Для розвитку та ширшого використання системи BankID НБУ пропонує визначити, як буде діяти комерційна модель функціонування системи.

Про це повідомляє пресслужба Нацбанку.

Що пропонують: завдяки реалізації моделі комерційного використання BankID, абоненти-ідентифікатори (банки) зможуть монетизувати передачу даних на користь абонентів – надавачів послуг, які дистанційно надають комерційні послуги. При цьому адміністративні послуги залишаться безкоштовними.

Водночас плата стягуватиметься не з користувача, а безпосередньо з абонента – надавача послуг. У банків з’явиться додатковий стимул для підключення до системи.

Читайте також: На що банки витрачають IT-бюджети

Відповідно, чим більше абонентів-ідентифікаторів та їхніх клієнтів приєднаються до BankID, тим привабливішою вона буде для надавачів послуг.

Довідка Finance.ua:

  • До системи віддаленої ідентифікації BankID Національного банку вже приєдналися 11 банків: АТ “Альянс”, АТ “Банк ФОРВАРД”, Акціонерний банк “Південний”, АТ “ПУМБ”, Monobank (АТ “Універсал Банк”), АТ “Ощадбанк”, АТ “Кредобанк”, АТ АБ “Радабанк”, АТ “Мотор – банк”, ПАТ “Банк Восток”, АТ “Ідея Банк”.
  • Система BankID НБУ забезпечує здійснення електронної дистанційної ідентифікації фізичних осіб. За її допомогою користувачі мають можливість безпечно отримувати віддалений доступ до адміністративних (державних), фінансових, комерційних та інших послуг.
  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua