З чим завершуємо 2019 рік? 📝🎅🏻


Улюблені читачі!

Ось і завершується ще один фінансовий рік. Рік, в якому було багато цікавих економічних зрушень і нововведень. У цьому вирі подій редакція Finance.ua в 2019 році намагалася надавати корисні й оперативні матеріали, дивувати своїм дизайном та інтерактивними форматами, покращувати корисні сервіси.

Змін і поліпшень було дуже багато, деякі з них заслуговують на окремий пункт.

  • Новини, статті, колонки, тести і не тільки

Редакції вдалося не лише поміняти зовнішній вигляд головної сторінки сайту, але і змінити інформаційну політику. Створювати новини і статті, які корисні для ваших гаманців. Надавати інформацію, яка справді стане в нагоді в повсякденному житті.

За 2019 рік редакція Finance.ua підготувала близько 20 000 новин. Десятки корисних статей, які допомагають заощаджувати, розпоряджатися своїми коштами, розібратися в таких продуктах як: кредити, картки, депозити. Спільно з експертами і лідерами думок написали 107 авторських колонок. Створено об’єктивні рейтинги. Наприклад, рейтинг мікрофінансових організацій України. Корисні тести, які не тільки допомагали покращувати вам настрій, а й відповідали на такі цікаві питання як: Чи досягли б Ви успіху, якби відкрили свою кав’ярню?

Приємно, що всі починання ви оцінили. Відвідуваність Finance.ua в 2019 році била нові рекорди: понад 41 млн переглядів і 8 млн нових користувачів! Вдячні вам за це. Дуже цінуємо і любимо своїх читачів!

  • Сервіси і ваші онлайн-можливості

Весь 2019 рік відділ розробки невтомно працював, аби зробити каталоги кредитів, кредитних карток і депозитів симпатичнішими. А головне – максимально зручними для вас.

Серед безлічі поліпшень: додали кнопки замовлення, фільтри по містах на кредитному каталозі та в каталозі карток. З’явилися зірки з рейтингом (для МФО – з рейтингу МФО від редакції, для банків – рейтинг стабільності). Кредитний рейтинг тепер відповідає всім вимогам МБКІ. Додані смс-верифікація та захист від перебору.

Створено спеціальний сервіс, завдяки якому кожен читач Finance.ua може дізнатися свій кредитний рейтинг абсолютно безкоштовно!

  • Youtube-канал Finance.ua

Ще в лютому 2019 року Finance.ua запустив свій YouTube-канал. За допомогою відео ділимося корисними порадами про фінанси, робимо огляди банківських продуктів, аналізуємо ситуацію на фінансовому ринку. Говоримо про фактори, які можуть вплинути на курс валюти. Людей, які підписалися, вже майже 5 тисяч. Понад 80 тисяч показів, близько 8 тисяч годин переглядів!

На Youtube-каналі Finance.ua ви, наприклад, легко можете дізнатися:

- Куди вигідніше інвестувати гроші: депозити, ОВДП, нерухомість, акції.
- Як може вплинути на курс світова криза?
- Найцікавіші факти про monobank і багато іншого.

За час існування каналу ведучі Іра та Аліна взяли інтерв’ю у Дмитра Дубілета, у топових банкірів, зняли чимало випусків з фінансовим експертом Олексієм Козирєвим, який простою мовою розповідає про економічні та фінансові аспекти.

У 2020 році зробимо канал ще кращим! Підписуйтесь і стежте за новими випусками.

  • Finance.ua в Telegram

В 2019 розцвів і канал Finance.ua в телеграмі. Пишаємося, що вдалося запустити класний канал зі своїм стилем і почерком. Всього за рік він виріс в одного з найбільших і найпопулярніших фінансових каналів українського телеграм-простору.

Щодня 10,5 тис. підписників читають про те, як економити, не платити зайвого банкам, що буде з курсом, що робити з грошима, і що на них впливає. Якщо ви ще не підписані – приєднуйтесь. Впевнені, вам сподобається!

Створено і окремий канал Шукай гроші з Finance.ua для тих, хто шукає корисні поради та підказки щодо вигідних кредитних пропозицій, акцій, знижок і крутих розпродажів. Підписатися на канал завжди можна за посиланням.

Поки пишу вам ці рядки, розумію, як багато ми разом з вами пережили, пройшли, подолали в 2019. Завдяки вашій пильній увазі, конструктивній критиці та відданості нам вдалося підкорити неприступні вершини і втілювати божевільні ідеї.

Давайте сміливо перегорнемо сторінку в наступний, 2020 рік. А разом з цим у наступні починання, висоти і успіхи. З Новим роком! Розраховуйте на Finance.ua.

Щиро ваші
головред Петро Таранюк
і вся команда Finance.ua

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua