Зростання цін на золото в 2019 році стало найбільшим за дев'ять років


Зростання цін на золото в 2019 році стало найбільшим за дев'ять років

Світові ціни на золото в поточному році піднялися більш ніж на 15%, продемонструвавши найбільше річне зростання за останні дев’ять років.

До початку поточного тижня вартість унції золота перевищила 1480 доларів, що на 15,4% вище в порівнянні з рівнем кінця 2018 року. Це найбільше зростання з 2010 року, коли підйом цін на дорогоцінний метал наближався до 30%.

“Головним чинником зростання цін на золото в поточному році стало глобальне зниження процентних ставок на тлі посилення геополітичних невизначеностей у Європі навколо брекзита, а також торгової війни між США і Китаєм”, – зазначив аналітик компанії AXI Trader Стефен Іннес.

За його словами, політична невизначеність на тлі побоювань глобальної рецесії змусила багатьох інвесторів купувати золото.

На думку низки експертів, така тенденція продовжиться і в наступному році. За прогнозами гонконгського фахівця з ринку золота Джаспера Ло, в 2020 році воно може подорожчати від 15 до 20% і вийти на рівень 1774 долари за унцію.

“Поки що немає ознак того, що протести в Гонконзі скоро закінчаться, і це буде розглядатися інвесторами як одна з невизначеностей”, – зазначив він.

На думку засновника трейдерської компанії J. Rotbart & Co., що базується в Гонконзі, Джошуа Ротбарта, ціни на золото до кінця майбутнього року складуть від 1580 до 1620 доларів за унцію.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua