Наступного президента України можна буде обирати через смартфон - Федоров


Наступного президента України можна буде обирати через смартфон - Федоров

На наступних президентських виборах громадяни України отримають можливість електронного голосування, за допомогою смартфонів і комп’ютерів.

Впевненість у цьому висловив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу “Україна 24”.

“Я сам собі пообіцяв, і президенту, що ми це зможемо робити на наступних президентських виборах. Це дуже амбітна мета, але я думаю, ми зможемо на наступних президентських виборах так голосувати”, – заявив міністр.

За його словами, зараз ведеться робота над тим, щоб на місцевих виборах, які відбудуться в Україні в 2020 році, зробити один “цифровий” округ, і на цьому окрузі протестувати систему електронного голосування. В процесі діджиталізації країни приділяють значну увагу роботі над кібербезпекою.

Уже зараз, нагадав міністр, громадяни України можуть отримати цифровий підпис, завдяки якому можна підписувати документи.

“Електронними посвідченнями, електронним паспортом, державними послугами ми зможемо привчити людей, що це безпечно, і потім ми прийдемо до голосування онлайн”, – заявив міністр.

Михайло Федоров вважає, що впровадження електронних проектів в Україні максимально спростить життя громадян, а країна отримає можливість стати помітною в світі. Так, за словами міністра, інвестори побачать нові можливості легкості ведення бізнесу в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Особисті фінанси
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua