Укргазбанк отримав Екооскар за внесок у екологізацію бізнесу


Укргазбанк отримав Екооскар за внесок у екологізацію бізнесу

Укргазбанк вдруге отримав Екооскар за вагомий внесок у впровадження екологічних змін в Україні. Організатори форуму «Екотрансформація 2019» вже другий рік поспіль визначають кращих серед тих, хто відбудовує «зелену» економіку країни. Тож саме УКРГАЗБАНК вже нерозривно асоціюється з екологічністю і енергоефективністю.

З початку співпраці Укргазбанку з IFC було реалізовано 165 проектів ВДЕ. Серед них: 122 сонячних електростанцій, 8 вітрових електростанції, 19 малих гідроелектростанції, 5 ТЕС на біомасі та 11 біогазових електростанцій. Укргазбанк – лідер «зеленої» фінансової підтримки введення нових потужностей в Україні з 2017го року.

Кожний п’ятий мегават отриманого «зеленого» тарифу в Україні профінансовано за допомогою Укргазбанку. При цьому, Банк профінансував третину нових проектів з відновлювальних джерел енергії у 2017 році та половину усіх нових потужностей з ВДЕ у 2018 році.

З початку реалізації «зеленого» напряму діяльності, завдяки екокредитам Укргазбанку українським підприємствам вже вдалося досягти економії понад 750 млн грн. Та скорочення викидів СО2 – понад 1,3 млн тонн на рік.

За рахунок проектів, реалізованих з Укргазбанком, щорічна економія природнього газу складає 803 млн м3.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:Укргазбанк
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua