Коломойський: «Всі знають, що націоналізація була несправедливою»


Коломойський: «Всі знають, що націоналізація була несправедливою»

Напередодні засідання апеляційного суду у справі про законність націоналізації ПриватБанку у 2016 році, колишній власник банку Ігор Коломойський заявив, що очікує на «справедливе рішення суду».

Про це Коломойський заявив у коментарі Reuters.

«Я не хочу створити будь-який тиск на суд, але ж усі знають, що націоналізація була несправедливою», — заявив олігарх.

Так Коломойський прокоментував розгляд апеляції, яку подав Національний банк України на рішення Окружного адміністративного суду Києва, який у квітні 2019 року визнав націоналізацію ПриватБанку у 2016 році незаконною. Апеляцію має розглянути Шостий апеляційний адміністративний суд 19 грудня.

Зазначимо, що від рішення апеляції, зрештою, залежить подальша доля інших судових справ, у яких колишній власник банку оскаржує націоналізацію. Зокрема, від цього рішення відштовхуватиметься Господарський суд Києва у справі щодо повернення акцій ПриватБанку Коломойському та пов’язаним з олігархом компаніям.

Напередодні у Національному банку України повідомили, що у разі, якщо суд стане на сторону Коломойського, то ПриватБанк буде визнано неплатоспроможним — держава забере з нього близько 155 мільярдів гривень докапіталізації, які внесли після націоналізації. Потребу у цих коштах банк відчув через те, що колишні власники вивели з нього близько 5,5 мільярда доларів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua