В листопаді СГ "ТАС" виплатила 66,88 млн грн відшкодувань


В листопаді СГ "ТАС" виплатила 66,88 млн грн відшкодувань

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за третій місяць осені. Так, загалом за укладеними договорами страхування протягом листопада було виплачено 66,88 млн грн – це на 20,5% більше, аніж за вказаний період минулого року.

Левова частка всіх виплат компанії – 40,49% – припала на обов’язкову «автоцивілку» за вказаними полісами потерпілим було відшкодовано 27,08 млн грн, що на 27,8% перевищує аналогічний показник за відповідний період 2018 року.

Понад чверть виплат компанії в листопаді – 25,97% – припало на КАСКО: за договорами страхування наземного транспорту СГ «ТАС» виплатила 17,36 млн грн – це на 17,8% більше, аніж за вказаний період минулого року.

Третє місце в портфелі виплат компанії за листопад з часткою 14,53% посіла «Зелена картка» – за відповідними полісами було відшкодовано 9,72 млн грн.

За договорами добровільного медичного страхування Страхова група «ТАС» виплатила 8,88 млн грн, що становить 13,27% від загального обсягу виплат компанії за місяць та на 32,8% перевищує аналогічний показник за листопад минулого року.
За іншими договорами страхування СГ «ТАС» протягом місяця відшкодувала 3,84 млн грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:СГ ТАС
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua