Кабмін підписав меморандум з найбільшими тютюновими компаніями


Кабмін підписав меморандум з найбільшими тютюновими компаніями

Кабмін і найбільші в Україні виробники тютюнових виробів підписали “Меморандум про наміри для забезпечення стабільності на ринку тютюнових виробів і підтримки конкурентного середовища для всіх учасників”. Документ повинен сприяти розвитку тютюнової галузі та надходжень до держбюджету. Про це повідомила пресслужба Мінекономрозвитку, яке від уряду підписало документ.

Серед компаній-підписантів: British American Tobaco, Imperial Tobaco Ukraine, Japan Tobaco International, Philip Morris.

“Підписання меморандуму – важливий крок для розвитку чесної конкуренції на ринку. Очікуємо, що завдяки підписаному документу ми створимо рівні правила гри на ринку, будемо протидіяти незаконній торгівлі та ухиленню від сплати податків”, – сказав міністр економрозвитку Тимофій Милованов.

У меморандумі, зокрема, йдеться про наміри обговорення змін до методології адміністрування 5-процентного податку з роздрібних продажів тютюнових виробів, розробку пропозицій щодо ліцензійних умов для здійснення оптової торгівлі тютюновими виробами, впровадження системи відстеження переміщення тютюнових виробів.

Як зазначає пресслужба Мінекономрозвитку, найближчим часом спільно з представниками тютюнової індустрії буде створено робочу групу для вироблення інструментів реалізації положень Меморандуму.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua