Україна і Білорусь розширюють торгово-економічне співробітництво - Кабмін


Україна і Білорусь розширюють торгово-економічне співробітництво - Кабмін

В рамках 27 засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торгово-економічного співробітництва відбулася зустріч співголів національних частин Комісії та пленарне засідання.

“Візит білоруської делегації такого рівня – це реальна можливість продовжити діалог з метою практичної реалізації актуальних завдань співробітництва в усіх сферах, що становлять взаємний інтерес для народів наших держав”, – наводить слова міністра енергетики та захисту навколишнього середовища України Олексія Оржеля пресслужба Кабінету Міністрів в суботу.

Відзначається, що проведені конструктивні дискусії на експертних консультаціях в рамках Комісії дозволять поглибити співпрацю України і Білорусі.

“Співпраця з Республікою Білорусь забезпечить розвиток і функціонування стабільних і конкурентоспроможних секторів економіки наших держав. Реалізація домовленостей дасть можливість зміцнити політичні, торгово-економічні та культурні зв’язки між нашими країнами”, – підсумував Оржель

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua