Ryanair оновив тарифи і запровадив передзамовлення їжі в літаку


Ryanair оновив тарифи і запровадив передзамовлення їжі в літаку

Ryanair змінив структуру тарифів, запровадив можливість попереднього замовлення харчування на свої рейси і змінив максимальний збір за пріоритетну посадку.

Нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, як і перельотів, які виконуються дочірніми структурами – польським Buzz і австрійським Laudamotion.

Читайте також: Ryanair запропонував пасажирам доплатити за квитки через підвищення авіаподатку в Німеччині

У випадку з найдешевшим тарифом Standard выдбулася тільки зміна назви на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленької ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см.

Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця і перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і не включає багаж.

Тариф Flexi Plus перейменували на в Plus. Раніше комплекс послуг за такими квитками включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінювати дату вильоту.

Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленької ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.

Скорочення кількості включених послуг позначилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus – тепер їх ціна не так сильно відрізняється від цін за найдешевшим тарифом.

Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, проте асортимент обмежений кавою, чаєм, водою і снеками.

У випадку зі збором за пріоритетну посадку – його діапазон був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua