Ryanair оновив тарифи і запровадив передзамовлення їжі в літаку — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Ryanair оновив тарифи і запровадив передзамовлення їжі в літаку

Особисті фінанси
1354
Ryanair змінив структуру тарифів, запровадив можливість попереднього замовлення харчування на свої рейси і змінив максимальний збір за пріоритетну посадку.
Нововведення стосується як безпосередньо рейсів ірландського бюджетника, як і перельотів, які виконуються дочірніми структурами – польським Buzz і австрійським Laudamotion.
У випадку з найдешевшим тарифом Standard выдбулася тільки зміна назви на Value. Він як і раніше передбачає провезення тільки маленької ручної поклажі з габаритами до 40х25х20 см.
Тариф Plus, який раніше включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця і перевезення 20 кг багажу, тепер називається Regular і не включає багаж.
Тариф Flexi Plus перейменували на в Plus. Раніше комплекс послуг за такими квитками включав пріоритетну посадку з можливістю провезення двох місць ручної поклажі, безкоштовний вибір будь-якого місця, швидке проходження контролю в аеропорту по fast track, безкоштовну реєстрацію в аеропорту і можливість змінювати дату вильоту.
Тепер тариф Plus включає провезення тільки маленької ручної поклажі, безкоштовний вибір стандартного місця, 20 кг багажу і безкоштовну реєстрацію в аеропорту.
Скорочення кількості включених послуг позначилося на вартості квитків за тарифами Regular і Plus – тепер їх ціна не так сильно відрізняється від цін за найдешевшим тарифом.
Одночасно з цим Ryanair додав можливість попереднього замовлення харчування, проте асортимент обмежений кавою, чаєм, водою і снеками.
У випадку зі збором за пріоритетну посадку – його діапазон був змінений з 6-12 євро на 6-14 євро.
За матеріалами:
Avianews.com
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас