Нафтогаз почав буріння надглибокої свердловини на Шебелинському родовищі


Нафтогаз почав буріння надглибокої свердловини на Шебелинському родовищі

Нафтогаз почав буріння надглибокої свердловини на Шебелинському родовищі в рамках спільного проекту з Schlumberger. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НАК “Нафтогаз України”.

“Вчора почалося буріння свердловини 888 на Шебелинському газоконденсатному родовищі. Проект реалізується в рамках контракту на надання комплексних технічних послуг з компанією Schlumberger, яка є одним зі світових лідерів у галузі нафтогазових сервісів. Свердловина 888 дозволить здійснювати видобуток газу з глибинних горизонтів. Очікується, що її стартовий дебіт складе близько 100 тис. куб. м на добу з подальшим зростанням”, – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що за умови успішного завершення буріння в червні наступного року, пошуково-розвідувальна свердловина може підтвердити наявність покладів газу, здатних забезпечити приріст балансових запасів до 1,5 млрд куб. м газу.

“Шебелинка 888 – це без перебільшення проект національного значення для українського газовидобутку. Якщо цей проект буде успішним, ми істотно посилимо нашу ресурсну базу, зможемо збільшити обсяг видобутку і наблизимо енергонезалежність України”, – сказав голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

За словами директора дивізіону “Інтегрований газ” Андрія Фаворова, Нафтогаз концентрує зусилля на дорозвідці наявних покладів у глибоких горизонтах, і цей проект дозволить точно оцінити потенціал резервів на великих глибинах Шебелинського родовища.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua