Скільки українцям коштуватиме «бум» на відновлювальну енергетику


Скільки українцям коштуватиме «бум» на відновлювальну енергетику

За розрахунками Міністерства енергетики та захисту довкілля, через затягування у розгляді змін до системи стимулювання розвитку відновлювальної енергетики, споживачам доведеться заплатити 42 мільярди гривень на виплату завищених «зелених тарифів» у 2020 році.

Про це йдеться у повідомленні відомства.

У Міненерго зазначають, що через «бум» на будівництво «зелених» електростанцій в Україні, навесні 2020 року державі доведеться обмежити генерацію дешевої атомної енергетики, а дорогу генерацію альтернативними електростанціями доведеться збалансовувати активнішою роботою теплоелектростанцій.

Читайте також: Нацкомiciя з тарифiв запропонувала свiй варiант ставок зеленого тарифу

«Усі ці фактори призведуть до збільшення вартості електричної енергії для кінцевих споживачів, що за сучасної економічної ситуації в Україні є проблематичним. Ситуацію погіршують тенденції зниження економічної активності великими споживачами електричної енергії через несприятливі умови на зовнішніх ринках, що призведе до подальшого суттєвого зменшення споживання електричної енергії», — повідомляють у Міненерго.

Разом з тим, там зазначають, що не підтримують зареєстрований у Верховній Раді законопроєкт, яким депутати пропонують провести реструктуризацію за «зеленими тарифами», тобто здійснити їхнє зменшення на добровільних засадах.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua