Держава повинна знайти компроміс щодо "зеленого" тарифу - еколог


Держава повинна знайти компроміс щодо "зеленого" тарифу - еколог

Влада повинна знайти компромісне рішення проблеми “зеленого” тарифу, щоб зберегти довіру інвесторів, які розвивають альтернативну енергетику в Україні. Про це заявила президент професійної асоціації екологів Людмила Циганок.

Вона зазначила, що зростання інвестицій в Україну стримує недовіру, яка є у бізнесу до дій української влади, і цю ситуацію потрібно змінювати.

“Ми робили опитування стейкхолдерів, чи є взагалі перепони, і які головні перешкоди для того, щоб інвестиції в Україну приходили. І 80% стейкхолдерів сказали, що єдина перешкода – це недовіра бізнесу, інвестора до влади, до держави. Як довіру повернути, як знайти цю золоту середину, поки всі стейкхолдери – маються на увазі і представники державних органів влади, і представники бізнесу, і інвестори – активно включаються в діалог, шукають відповіді”, – сказала Циганок.

На думку еколога, інвестори, що вкладають кошти в проєкти з розвитку альтернативної енергетики, вимагають відкритого і чесного діалогу з владою для вирішення проблем, що виникли, зокрема щодо “зеленого” тарифу. Вона вважає, що запропонований депутатами комітету з питань економічної політики законопроєкт № 2543 є компромісним, і його ухвалення стане позитивним сигналом для інвесторів.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Енергетика
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua