Уряд підписав меморандум з тютюновими компаніями


Уряд підписав меморандум з тютюновими компаніями

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Тимофій Милованов і найбільші тютюнові компанії України 12 грудня 2019 р. підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо прозорого та передбачуваного регулювання розвитку тютюнової промисловості.

Відповідний проект Меморандуму був узгоджений днем ​​раніше на засіданні Уряду, і Тимофій Милованов був уповноважений на його підписання з боку Кабінету Міністрів України.

Про це першим повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який є автором проекту постанови Верховної Ради України про скасування «Маржі Холодова».

В рамках Меморандуму сторони домовилися про «передбачувану, прозору та стабільну модель оподаткування в тютюновій промисловості», боротьбу з контрабандою та розширення конкуренції на тютюновому ринку. Європейська Бізнес Асоціація схвалила прийняття цього Меморандуму та висловила надію, що всі домовленості, заявлені в ньому, буде виконано.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua