"Борг Януковича": британський суд відклав винесення рішення


"Борг Януковича": британський суд відклав винесення рішення

Верховний Суд Сполученого Королівства завершив слухання остаточної апеляційної скарги щодо заяви Росії про винесення рішення проти України в порядку спрощеного провадження в судовій справі про єврооблігації на суму 3 млрд доларів США, які нібито були випущені України в грудні 2013 року, вирішивши відкласти винесення рішення на пізнішу дату.

“За результатами слухання судді повідомили, що винесення рішення відкладається на пізнішу дату. Результати остаточної апеляції щодо заяви Росії про винесення рішення в порядку спрощеного провадження будуть оголошені після проголошення Верховним Судом свого рішення, що відбудеться, ймовірно, в 2020 році”, – повідомили у Міністерстві.

У Мінфіні нагадали, що слухання щодо остаточної апеляції у Верховному Суді тривали чотири дні. “Команда юридичних радників України представила сильні правові аргументи і свою позицію перед поважною колегією у складі п’яти суддів Верховного Суду”, – додали у відомстві.

“Судовий процес в Англії було розпочато за вказівкою Росії з метою реалізації більш масштабної стратегії щодо здійснення Росією незаконної та протиправної агресії проти України. Україна підтверджує свій намір рішуче протистояти цьому прояву агресії з боку Росії”, – зазначили в Мінфіні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua