Президент ставить амбітні цілі щодо утеплення житла на 2020 рік - Оржель


Президент ставить амбітні цілі щодо утеплення житла на 2020 рік - Оржель

Президент України Володимир Зеленський ставить перед Міністерством енергетики та захисту навколишнього середовища амбітні цілі щодо енергомодернізації житлового фонду на наступний рік.

Про це заявив глава відомства Олексій Оржель під час “Енергомарафону. Енергоефективність по-європейськи”.

Читайте також: Платіжка може знизитися на 30%: що пропонує Кабмін

“Президент ставить неймовірно амбітні цілі, щоб уже наступного року цілі квартали були енергомодернізовані та щоб у результаті ми отримали вже ті результати, які можна показати українцям. По-друге, щоб говорили вже про чіткі результати”, – сказав він.

За словами міністра, енергоефективність визначена пріоритетом як на міжнародному рівні, так і в рамках нового об’єднаного Міністерства енергетики та захисту навколишнього середовища.

“Міністерство не просто так було створено. Це ще один напрямок, який є пріоритетом номер один. Потрібно розуміти, що не вироблена кіловат-година на гігакалорію та інші види енергії і, відповідно, не спожита є найкращим показником з екології”, – підкреслив міністр.

Довідка Finance.ua:

 • У червні 2017 року Верховна Рада ухвалила закон про створення в Україні Фонду енергоефективності, метою якого є надання фінансової та технічної допомоги для енергомодернізації житлового фонду України.
 • Програми фонду передбачають компенсацію 50% витрат на заміну в багатоповерховому секторі будівельних матеріалів більш ефективними, енергоаудит, проектні й енергосервісні роботи.
 • i

  Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

 • !

  Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "УНІАН", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Також з цієї теми: Казна та Політика
Сервіс підбору кредитів
 • Надішліть заявку
 • Дізнайтесь про рішення банку
 • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua