Польська компанія вимагає від російської "Транснафти" компенсації за брудну нафту


Польська компанія вимагає від російської "Транснафти" компенсації за брудну нафту

Виплатити компенсацію за завдані збитки в зв’язку з транспортуванням забрудненої нафти вимагатиме польська нафтова компанія PKN Orlen у російської “Транснафти”. Про це повідомив голова правління PKN Orlen Даніель Обайтек в Twitter.

За його словами, польська компанія вже подала офіційне звернення про те, що по нафтопроводу “Дружба” було транспортовано забруднену нафту. PKN Orlen має намір отримати 100% відшкодування.

“Компенсація включить витрати, пов’язані з переробкою цієї сировини, захистом установок і додатковими закупівлями сирої нафти. Ми сповнені рішучості відшкодувати всі завдані нами збитки”, – зазначив голова правління.

Нагадаємо, в липні 2019 року Російська Федерація виплатила Україні компенсацію в розмірі 2,3 млн євро за забруднення нафтопроводу “Дружба”. Ця сума дозволила покрити недоотриманий дохід компанії, викликаний тимчасовою зупинкою транзиту в квітні поточного року.

Трохи раніше російський концерн “Транснефть” заявив, що компенсує збиток, заподіяний відвантаженням забрудненої нафти, казахстанським вантажовідправникам.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua